Bra paff

Handlet mat for en uke ( + noe svamper og vaskemiddler) kom på 3100 kr! Jeg ser ikke helt hvordan jeg skal bruke 12 000 på mat, for å gå opp i vekt.

Ingen kommentarer

Skriv en ny kommentar

hits